Sedací soupravy 3-2-1

Základem každého krásného obývacího pokoje je bezesporu sedací souprava, která by měla korespondovat s celkovým vzhledem celé místnosti. Sedací soupravy se skládající z třímístné pohovky nebo dvoumístné pohovky a křesla. V dnešní době si můžete vybrat z široké nabídky moderních prvků, potahových látek a barev. Svůj obývací pokoj tak můžete přizpůsobit přesně svým představám. Moderní sedací soupravy jsou nadčasové, praktické, pohodlné. Vyrábějí se z nejkvalitnějších materiálů, které jim zaručí dlouhou životnost a jednoduchou údržbu. Pro výplň sedací plochy je použit vysoce kvalitní silikon spolu s elastickými pásy. Sedací soupravy splňují funkci spaní a zároveň mají praktický úložný prostor pro ložní prádlo.

Klasické i moderní sedací soupravy

Ze sortimentu klasických i moderních sedacích souprav si v internetovém obchodě lumax-nabytek.cz jistě vyberete. Levné sedací soupravy, které nabízejí, disponují nejen moderním designem, ale také praktičností. Řada sedaček má možnost rozložení na pohodlná lůžka či mají velký odkládací prostor. Jejich využití se tak neomezuje jen na klasické obývací pokoje. Všechny sedací soupravy jsou detailně propracované. Na jejich výrobu jsou používány kvalitní přírodní materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Firma Lumax Nábytek sleduje moderní trendy v nábytkářském průmyslu a snaží se jim svou nabídku přizpůsobit.

Levné sedací soupravy mají velký výběr kvalitních látek a textilních kůží. Vždy jsou k dispozici různé kombinace barev. Na své si tedy přijdou i ti náročnější z Vás. Obchod má vlastní autodopravu, nemusíte se tak bát poškození při přepravě. Personál je odborně proškolen.