ServiceMan TV – praktické videonávody pro každého

Webová stránka ServiceMan TV je nová interaktivní služba zaměřená na praktické videonávody  z oblasti domova, zahrady, automobilů, kutilství, hobby, IT a dalších. Cílem je ostatním poradit a usnadnit jim péči, instalaci, údržbu a opravy osobních věcí v každé domácnosti. Služba ServiceMan TV je však určena nejen běžným uživatelům hledajícím radu, ale i živnostníkům nebo firmám, kteří díky svým videonávodům mohou získat tak nové zakázky a spokojené klienty. Samozřejmostí je dnes velice oblíbená možnost sdílení videí na sociálních sítích.

„Všechny videonávody pochází od lidí nebo firem, kteří video a internet vnímají jako dobrý způsob, jak se podělit o své zkušenosti, někomu tím pomoci, ale také na sebe upozornit. V případě, že jste firma, živnostník nebo společnost a od videa očekáváte více než jen pochvalu a chcete získanou pozornost proměnit v kontakt, případně objednávku, je to také možné,“ vysvětluje Vladislav Svetlák, zakladatel webu.

Jak to tedy funguje? Jednoduchá registrace uživatelům umožní vkládat vlastní videa ze serverů Youtube nebo Vimeo. Mohou spolu také diskutovat, posílat si osobní zprávy a přidávat videa do oblíbených. Pro ty náročnější, kteří by svou práci rádi zužitkovali i v podobě nových zakázek, je zde možnost založit si účet jako redaktor. Ten na svůj profil může přidávat také reference, nabídku, zpětné odkazy, vlastní banner, kontaktní formulář a další užitečné informace, které v divácích vzbudí zájem o jeho další služby. Protože, jak píše Godfrey Harris v populární knize o marketingu Osobní doporučení: „Pokud se jeden musí na něco zeptat, máte vyhráno.“

ServiceMan TV klade důraz na netiketu, to také znamená opravdovou snahu pomáhat a poradit, slušně komentovat a diskutovat, neodsuzovat videa, která nejsou ve špičkové kvalitě, protože jak říká provozovatel Svetlák: „Lidé, kteří zde vkládají svá videa, usilují o přispění nejlépe, jak jim to jejich podmínky umožňují.“ Dále respektovat názory druhých a především jejich soukromí. Nejsou tolerovány spamy, reklamy, zneužívání autorských práv a další nešvary.

Kontakt a další informace:
info@servicemantv.com
http://servicemantv.com/
http://servicemantv.com/o-nas/