Seznamte se se scientologem- Sandrou Poveda

Zubařka Sandra Poveda z Bogoty má svou životní filozofii, kterou se řídí v práci i v životě. Od doby, kdy přišla na Universitu del Bosque v jejích 16ti letech věděla, že to, co chce dělat, je rozesmívat lidi.

“Má práce je pro mě zábavou,” říká. “Jako zubař můžete nejen pomoci lidem s nepříjemnostmi nebo bolestí, ale také můžete zlepšit jejich vzhled. Lidé, kteří se dříve báli smát, teď mohou. Díky krásnému úsměvu vypadají skvěle. A když vidím ten úsměv na jejich tváři, směji se také. ”

Poveda se dozvěděla o Scientologii od kolegy zubaře, jehož úspěch v životě ji zaujal. To, co ji popsal, bylo pro ni velmi blízké a tak  že jí to nedalo a chtěla se dozvědět více.

“Být scientolog znamená ujistit se, že se i ostatním vede dobře,” říká. “Není to něco, v co musíte věřit, je to něco, co používáte pro život. Nehraji hru “dnes vyhraju já a ty prohraješ.” Ne, Scientologie je hra, ve které mohou vítězit všichni.”

Se svým smyslem pro dobrodružství, který ji vždy vede k novým věcem, je Poveda nadšená z budoucnosti.

“Nic není nemožné,” říká. “Každý den se cítím naživu. Život je tady a teď. Scientologie mi dala nástroje pro život a budoucnost je plná nových snů k dosahování. ”

Populární profily “Seznam se se scientologem” na Scientologickém mezinárodním video kanále na Scientology.org nyní čítají více než 200 dokumentárních videí se scientology různých profesí z různých končin. Osobní příběhy vypráví scientologové, kteří jsou pedagogové, dospívající mládež, parašutisté, golfový instruktor, hip-hopový tanečník, herci, hudebníci, módní návrháři, inženýři, studenti, podnikatelé a další.

Scientologická církev coby průkopník digitálního věku na internetové náboženské scéně spustila v dubnu 2008 jako první velké náboženství svůj vlastní video kanál na Youtube. Videa z tohoto kanálu mají dnes více než 7 milionů zhlédnutí.