Sídlo firmy jako zdroj úspor?

Jedním z velmi účinných řešení, jak v této době ušetřit náklady na provoz firmy, je využít službu virtuální sídlo firmy. Co si pod tímto pojmem můžeme představit? Znamená to, že registrační adresu vaší společnosti, kterou máte zapsanou v obchodním rejstříku jako oficiální (registrační) sídlo firmy, si umístíte k nám do naší virtuální kanceláře. Tedy vaše sídlo firmy bude na adrese Praha. Výhoda je, že v sídle firmy nemusíte být osobně přítomni. Dále se dozvíte další výhody služby virtuálního sídla firmy.

Virtuální sídlo firmy – nejen pošta a vzkazy

Možná Vás napadá otázka, jak je to s příchozí poštou či vzkazy, pokud využíváte službu virtuální sídlo firmy Praha? Na adrese našeho sídla (tedy vašeho budoucího virtuálního sídla) je k dispozici pracovník recepce, který vás upozorní na příchod korespondence či zanechané vzkazy telefonicky, e-mailem nebo SMS. Na přání lze dopis obratem přeposlat nebo jej naskenovat a poslat elektronicky. Dále si můžete zvolit, zda chcete poštu vyzvedávat osobně nebo si ji nechat přeposílat na zvolenou adresu. Přeposílání probíhá 1× týdně, 1× měsíčně a volitelně též expres ihned. Samozřejmě, že u jakéhokoliv programu si můžete kdykoli pro poštu přijít osobně. Vám i vašim zákazníkům se věnuje spolehlivá stálá recepce na adrese virtuálního sídla firmy.

Sídlo firmy v centru Prahy  a další služby

Společnost Profi-kancelář s.r.o. nabízí nejen sídlo firmy v centru Prahy, ale i širokou škálu dalších služeb. Mezi ně patří příjem obyčejné i doporučené pošty, balíků, e-mailů, faxů, jejich skenování a přeposílání. K sídlu firmy si můžete objednat vlastní zákaznickou telefonní linku s obsluhou na recepci či s přesměrováním.

Službu sídlo firmy lze doplnit o administrativní služby, jako je vypracování zápisů z jednání, příprava dopisů a nabídek, překlady a korektury textů, tisk, kopírování a rozesílání materiálů.

Velmi oblíbenou a vyhledávanou službou sídlo firmy je účetnictví. Společnost Profi-kancelář s.r.o. nabízí poradenství i komplexní vedení účetnictví, daňové konzultace, jednání s finančními institucemi a jinými úřady.

Pokud využijete sídla firmy, tak vám ochotní a zkušení pracovníci naší virtuální kanceláře mohou pomoci s vaším marketingem. Pokud si to budete přát, provedou průzkum trhu, připraví marketingový plán i jednotlivé kampaně cílené na sídlo firmy či provozovnu. Zařídí výrobu vašich propagačních materiálů či zřízení webových stránek a jiných marketingových nástrojů.

Pokud byste se chtěli dozvědět o sídle firmy více, můžete navštívit naše kancelářská centra na adresách:

  • Karlovo náměstí 16, Praha 2,
  • Husinecká 10, Praha 3.

Pracovníci v obou objektech se těší na vaši návštěvu v sídle naší firmy.