Silniční nákladní doprava splní všechna vaše přání

Sháníte spolehlivého dopravce pro svou zásilku? Jsme profesionály v oboru spedice a logistiky. Nabízíme přepravu nákladů nejen po území ČR, ale i po Evropě. Není pro nás překážkou ani přeprava nadměrných nákladů. Spolehněte se na naše dlouholeté zkušenosti a svěřte zakázku do rukou profesionálů v oboru.

Dopravu poskytujeme výhradně vozidly z vlastního vozového parku. Postaráme se o vše od vyzvednutí zásilky po její dodání. Díky tomu jsou naše služby opravdu spolehlivé. Dopravu po Evropě zajišťujeme pomocí vlastních nebo smluvních kamionů. Spolehněte se na služby, které nabízí silniční nákladní doprava od firmy Gold Service. Spolehněte se na tým zkušených řidičů a dispečerů. Nebojte se nám svěřit svou zásilku.

Máte opravdu rozměrný náklad, který je třeba doručit? Přeprava nadměrných nákladů pro nás není problém. Zajistíme nakládku jeřábem a zajistíme jeho bezpečný převoz. Navíc nebudete muset obíhat úřady. Zásilku pojistíme do požadované výše a zajistíme potřebná povolení. Neváhejte a svěřte se do rukou profesionálů.