Služby hodinového manžela & truhlářské práce

Máte doma intelektuála a potřebujete technickou pomoc v domácnosti, například smontovat nový nábytek zakoupený v demontu? Jste sama a nevíte si rady s nějakým technickým problémem ve vaší domácnosti, který by za normálních okolností vyřešil manžel? Podívejte se sami na www.sluzby-beran.cz

Právě pro vás jsou tady naše služby.

Drobné domácí opravy všeho druhu dle dohody, od výměny špatné žárovky až po ucpané odpady. Drobné opravy obkladů, nábytku, podlahových krytin a všeho, co se v domácnosti může vyskytnout. Drobné zednické a sádro-kartonářské práce. Odborná technická porada všeho druhu, včetně případné realizace. Pracujeme zejména ve městech Chrudim a Pardubice, po telefonické domluvě, za Vámi rádi přijedeme.

Truhlářské práce:

– Montáž veškerého nábytku zakoupeného v demontu u všech prodejců majících zastoupení v ČR.

– Dodávka a pokládka podlahových krytin včetně nivelace podkladu,plovoucí laminátové i dřevěné podlahy, thermofix, apod.

– Dodávky a montáž obložkových zárubní a dveří dle výběru zákazníkem.

– Renovace kuchyňských linek, výměna dvířek a pracovních desek, výřezy na montáž dřezu či varné desky.

– Výroba a montáž vestavěných skříní na míru.

– Návrhy, výroba, dodávka a montáž kuchyní včetně spotřebičů.

– Renovace parket a dřevěných podlah, broušení, tmelení a povrchová úprava.

– Pracujeme zejména ve městech Chrudim a Pardubice, po telefonické domluvě, za Vámi rádi přijedeme.

– Nás web – www.sluzby-beran.cz

Něco o nás

Jsme firma s dlouholetou tradicí, fungující od roku 1995 jako firma, nabízející truhlářské práce všeho druhu. Zejména jsme se v minulosti zaměřovali na výrobu, dodávku a montáž vestavěných skříní a kuchyňských linek od českého výrobce na míru a dodávku i pokládku plovoucích podlah. Pracujeme zejména ve městech Chrudim a Pardubice, po telefonické domluvě, za Vámi rádi přijedeme.

Stavby montovaných zahradních domků a drobných hospodářských dřevostaveb.

Stavby zahradních pergol a terasových přístřešků.

S rostoucí poptávkou o další služby jsme postupně naši nabídku truhlářských prací rozšiřovali, a s příchodem vlny prodejců montovaného nábytku na český trh, jsme se zaměřili i na montáže nábytku, který nakoupíte na internetu, nebo u kteréhokoli prodejce v ČR, a dodají vám ho v papírovém kartonu s návodem k montáži.

Jelikož je o tuto službu v posledních letech zvýšený zájem, rozhodli jsme se rozšířit naši nabídku o službu tzv. ,,hodinového manžela“, která nabízí i další služby uvedené v úvodu našich stránek.

Zvýšená poptávka po kompletní realizaci služeb nás přiměla k dalšímu rozšíření nabídky o drobné zednické práce, montáž a opravy sádro-kartonů a dalších služeb, bez kterých se například realizace kuchyňské linky neobejde, např. instalatérské práce, obklady a dlažby a všechny práce, které by se během realizace zakázky mohly vyskytnout.

V posledních měsících naší činnosti jsme se setkali s poptávkou po těchto a dalších službách a snažíme se vyjít vstříc i náročnějším zákazníkům.

Jako již většina firem nabízíme zvýhodněné nabídky v rámci věrnostního programu a nabídku rozšířené pracovní doby a možnosti nás kontaktovat.

Děkujeme za Váš zájem o naše stránky www.sluzby-beran.cz a těšíme se na spolupráci. Pracujeme zejména ve městech Chrudim a Pardubice, po telefonické domluvě, za Vámi rádi přijedeme.

Cokoli si na nás vymyslíte, budeme se snažit realizovat k Vaší spokojenosti.

http://www.sluzby-beran.cz/node/2