Soutěž o Hry a hračky nejen na hraní na webu SuperMamina.cz

Záleží vám na tom, jak se vzdělávají vaše děti? Není vám lhostejná jejich budoucnost? Pak právě pro vás na webu SuperMamina.cz začíná soutěž o vzdělávací hračky!

Každý z nás přichází na svět s tím, že prakticky nic neumí. Až postupem času si osvojuje činnosti, které vidí u ostatních nebo si je sám vyzkouší. Jiné věci se musí naučit. Neexistuje však žádné pravidlo, jak dítě musí ke svým znalostem dospět.

Ano, je pravda, že dle zákonů musí každé dítě, alespoň v České republice, navštěvovat některé ze školských zařízení. Minimálně mateřskou a základní školu. Jenže mnohdy není toto vzdělání pro život dostatečné.

K tomu mohou pomoci vzdělávací hračky, u kterých dítě jen nesedí a neposlouchá. A o takové hry a hračky si můžete v době od středy 20. srpna do středy 10. září 2014 na webu SuperMamina.cz  zasoutěžit. Stačí se na webu pouze zaregistrovat a zodpovědět soutěžní otázku. Ze správných odpovědí bude vylosováno ve čtvrtek 11. září 2014 6 šťastných výherců či výherkyň, kteří získají ceny z portálu Hračkyvzdělávačky.cz od společnosti Scio, s. r. o.

Více o soutěži, a hlavně soutěžní otázku, naleznete na stránce soutěže.

Pokud se vám tyto hry líbí, tak honem do toho a půl je hotovo! 🙂