Specializovaná vrakoviště

V současné době se setkáváme se stále větší oblibou nakupování náhradních dílů na vrakovištích. Především je důvodem jejich pořizovací cena a dostupnost. Existují také specializovaná vrakoviště, jako jsou například vrakoviště Citroen, Fiat, Ford, Peugeot a jiné. Vlastníte-li automobil a potřebujete sehnat náhradní díl, zvažte nákup na vrakovišti, neboť pořizovací cena je mnohokrát menší než u nových náhradních dílů.

Náhradní díly Ford, Fiat, Peugeot, Citroen z vrakoviště jsou určeny především pro majitele starších vozů, kde je téměř nemožné sehnat nové náhradní díly nebo je jejich pořizovací cena vzhledem ke stáří automobilu přemrštěná.

V současnosti máme vrakoviště, která nabízejí prodej náhradních dílů, například vrakoviště TotalCar, které se zabývá prodejem a výkupem náhradních dílů automobilů, vykupuje havarované vozy a nabízí odtahové služby. Firma dále nabízí služby autoservisu a pneuservisu. Vrakoviště Ford, Fiat, Peugeot a Citroen se orientuje převážně na značky Fiat, Ford, Peugeot a Citroen.