Společenské hry jsou ideální na dlouhé zimní večery

Blíží se období dlouhých zimních večerů a děti tráví večery u televize nebo počítače. Co přinést trochu změny? Jak zabavit děti? Pořiďte jim zábavnou společenskou hru a můžete si hrát celá rodina.
Rodinné hry přináší spoustu zábavy, porozumění, taktizování. Vyberte si mezi tradičními – Monopoly, Scrabble nebo poslední dobou oblíbené Activity se spoustou zábavných úkolů.

Chystáte se na výlet? Víte jak zabavit dítě v autě, vlaku nebo autobusu při dlouhotrvající cestě? Zabavte dítě pomocí společenských her na cestu – kapesní verze populárních Scrabble, Monopoly a nebo tradiční hry s figurkami jako jsou šachy, dáma nebo mlýny.

Mezi stále oblíbené hry patří karty. Karetních her známe spoustu, stačí si vybrat podle toho, co vaše dítě umí nebo co ho zajímá. Karetní hry na motivy populárních filmů nebo seriálů – Hobit, Piráti z Karibiku nebo Gormiti. Stále oblíbená karetní hra Bang s dalšími rozšířeními pro nekonečnou zábavu s kamarády.

Mezi samostatné společenské hry patří ty pro dospělé. Společenské hry jsou ozdobou každé párty nebo oslavy. Využijte příležitosti a pobavte se s přátely – Activity na oslavě narozenin nebude mít chybu. Na Silvestra zase pobaví hra s trochu jinou tématikou – třeba taková párty hra Flaška zkrátí čekání na půlnoc