Střešní krytina nám usnadnila nový začátek

Život je někdy těžký, ale zároveň je plný radosti. Když jsem se poznala s manželem, bylo nám 20 let, nyní už máme sedmiletého syna a další dítě na cestě. Se založením rodiny se pojí jeden důležitý mezník – bydlení.

Bohužel ani jeden z nás nedisponoval bytem či domem po rodičích či jiném příbuzném, a proto jsme se museli postavit na vlastní nohy. Bydleli jsme různě po pronájmech, ale toho jsem začala mít dost. Navíc jsem vždy snila o vlastním rodinném domečku na konci města, kde bude klid, příroda a zároveň se člověk snadno a rychle dopraví do města na nákup, k doktorovi, na úřady či jen tak na kafe. K domu pro mě neodmyslitelně patří i malá zahrádka, kde si budu pěstovat vlastní rajčata, česnek, mrkev a tak dále.

Sehnat dům není ale žádná legrace, do novostavby jsme se nakonec nepustili, protože mezitím nám známý ponuknul nabídku na odkoupení starého domu s pozemkem po jeho babičce. Když jsme dům viděli, tak jsme nevěděli, jestli se radovat nebo plakat. Známý nám ho nabízel za levné peníze, protože sám dům nechtěl a navíc na domě i zahradě bylo hodně práce. Po rozmýšlení jsme dům tedy koupili s tím, že nás vlastně rekonstrukce vyjde dráž než samotná koupě.

Proč ale píšu? Přejdu k věci. Hodně věcí jsme na domě udělali po známých – koupili materiál a kamarádi pomohli s opravou. Co se týče střechy, tak jsem byla neoblomná a chtěla mít jistotu, tudíž jsem na netu hledala vhodnou firmu, co nabídne kvalitu za přijatelnou cenu. Našla jsem ji ve firmě Capacco, tedy ve Vaší firmě. Přečetla jsem si potřebné info, prohlédla fotky realizací a po konzultaci s manželem jsme se rozhodli pro verzi krytiny SK2 – VELKÁ ŠABLONA, která se hodila i k architektuře domu.

Samotná montáž této střešní krytiny byla dle manžela a jeho kamarádů jednoduchá. Když jsme po dlouhém roce a půl dali celý dům a zahradu do pořádku, opustili pronajatý byt a nastěhovali se do již našeho rodinného domečku, byla jsem šťastná. Nyní zde budeme trávit již druhou zimu, tu první zvládla střešní krytina výborně a já se nebojím, že bych tenkrát zvolila špatně.