Tangle Teezer – kouzelník v rozčesávání vlasů

Velice dlouho jsme byly zvyklé na kartáče jakožto prostý nástroj na česání vlasů. Tahal nás za ně, často je víc zacuchal, než rozčesal a často také končil odhozený v rohu pokoje nebo dokonce v koši. Dokázaly jsme se s tím smířit a hledaly alespoň kompromis. I přes to by si snad nikdo nepomyslel, že je zde ještě co zlepšit. Až na vynálezce kartáče Tangle Teezer, Shauna Pulfreye.

Do té doby jsme znali kartáč vždy s rukojetí a hlavou. Tangle Teezer, ale dostal nejen úplně jiný vzhled, ale také naprosto dokonalé vlastnosti. V rozčesávání vlasů je Tangle Teezer průlomový a to až do odvolání.

Inovativní a funkční Tangle Teezer

Těžko uvěřit, že je Tangle Teezer „pouze“ inovací klasických kartáčů. Tangle Teezer je vyroben ze současných moderních plastů. Na rozdíl od tradičních štětin a zubů funguje odlišně. Hlavní výhodou je, že za vlasy netahá, protože stovky zubů Tangle Teezeru se dokážou přes zacuchaný vlas ohnout. Zuby jsou také jinak vysoké. Česání je bezbolestné a bez námahy. Díky tomu si Tangle Teezer rychle oblíbili i kadeřníci a kadeřnice po celém světě. Při česání navíc masírujete pokožku hlavy, díky čemuž dochází k lepšímu prokrvení.

Design

Tangle Teezer se stal oblíbeným nejen pro své skvělé vlastnosti, ale i pro svůj praktický a líbivý design. Je navržen v mnoha barevných variantách, které se dále rozrůstají. Můžete tak tento kartáč najít s ovečkou, v leopardím, zebřím, elegantním i pestrobarevném stylu. Kartáč je navíc velice kompaktní. Je navržen ergonomicky, tak aby se s ním pohodlně pracovalo. Vejde se akorát do dlaně, čímž je možné rozložit váhu po celém kartáči stejně. Designových variant je několik, ale za zmínku stojí jistě Tangle Teezer s uzávěrem, který se dá zavřít, tak aby se zuby neporušily. Je naprosto ideální na cestování nebo jen tak do kabelky. Dále je k dispozici kartáč s rukojetí, pokud by vám držení v dlani nevyhovovalo a také kartáč na mokré vlasy, protože ty potřebují to nejšetrnější zacházení, jaké může být.