Tipy pro vaši letní dovolenou a cestování

S pomalu blížícím se létem opět vyvstane otázka, kam se vydat a kde strávit dovolenou. Bude to zase doba, kdy nás sluneční paprsky budou doslova spalovat, a my se budeme oddávat příjemnému lenošení. Už jste přemýšleli nad tím, kam vyrazit?

Barevné léto a s ním již zmiňované sluneční paprsky nikoho z nás nenechají, aby zahálel doma. Všichni se vydáme na zajímavé cesty nebo výlety, ze kterých si určitě přivezeme minimálně jeden zážitek. Hodily by se vám tipy, doporučení nebo zkušenosti z různých míst nejenom tady u nás v ČR, ale také ze světa? Pokud jste nyní odpověděli alespoň jedenkrát ano, pak přijměte pozvání na blog o dovolené a cestování TravelPlaces.cz, kde je pro vás připravena celá řada tipů a zajímavostí. Slyšeli jste už například o vodopádu pod vodou na Mauriciu, nebo muzeu záchodových prkének v americkém Idaho? Říkáte, že ne? Všechno toto i další kuriozity na vás čeká na již zmiňovaném blogu TravelPlaces.cz.

A co teprve informace o zajímavých akcích nebo tipech, kam vyrazit s dětmi? Pokud doma máte malého cestovatele nebo malou cestovatelku, určitě vám tyto tipy přijdou vhod. Znáte unikátní výstavu panenek Barbie nebo autíček, která probíhá v Praze v Galerii DollsLand? I o ní se zde dočtete. Navštivte blog TravelPlaces a obohaťte vaše cestování.