Tržiště 21. století

Grofeo je unikátní internetová služba spojující potřeby lidí a výhody informačních technologií. Propojením internetového tržiště a sociální sítě dává nový kabát již povětšinou zaniklým tržištím. Se službou Grofeo nastupuje znovu do popředí lidská domluva a systém výměny, namísto monopolního určování cen nadnárodními společnostmi.

Rozhodnete-li se umístit nějaký produkt nebo službu k výměně, máte na výběr ze široké škály kategorií, počínaje zbožím jako automobily, motocykly, móda, zdraví, elektronika či věcí pro dům a zahradu, přes služby mezi něž lze zařadit řemesla, výroba, průmysl, tvůrčí práce, finance, IT, zemědělství, až po finanční služby, seznamku, trh práce a jiné. Ať již máte cokoliv k nabídnutí, nebudete mít překážku to zařadit. V detailu vložené výměny lze k dané nabídce diskutovat, pro zjištění více informací a stanovení vhodné výměny. Každá výměna je časově omezená a čas zbývající do konce výměny, je neustále aktualizovaný. Jako osoba vybírající z nabízených výměn, můžete buď danou výměnu přijmout, anebo vložit protinabídku k dané výměně. Tím je zajištěna větší flexibilita a pravděpodobnost uskutečnění výměny.

Služba Grofeo jednoznačně nemá v našich končinách obdoby. Navazováním kontaktů a uskutečňováním výhodných výměn je základem služby Grofeo. Posláním Grofea je, aby vše nebylo jen o penězích, aby byl změněn pohled na výměnu – obchod a tak k sobě lidé měli blíže. Více spolupracovali a pomáhali si navzájem.