Úspory prostřednictvím logistických řešení

Logistická řešení ušitá na míru potřebám konkrétní firmy jsou jedním z klíčových faktorů úspěchu. Umožňují vyšší produktivitu a snižují náklady.

Moderní logistické společnosti nabízejí firmám efektivní logistická řešení. Stávají se partnerem, který se plynule začleňuje do koncepce firmy a svým logistickým řešením podporují její úspěch.

Pokud firma využívá sklady v moderních logistických střediscích, má vždy tak velký sklad, jaký právě potřebuje. Snižuje si tak své fixní náklady, neboť platí pouze za plochu, kterou skutečně využívá a plynule a bez problémů vyrovnává případné sezónní výkyvy.

Moderní logistické centrum je schopno převzít kompletní agendu spojenou s uskladněním zboží a materiálu. Ať už se jedná o vedení skladu, agendy spojené s vyřizováním objednávek, přípravou zboží k odběru, balení a odesílání a veškerou distribuci a přepravu včetně mezistátní. Prostřednictvím moderních logistických řešení je možné snížit stav skladových zásob na minimum a minimalizovat tak vázané finanční prostředky. Samozřejmostí však je dokonalý přehled o stavu zásob v kteroukoli dobu.

Mezi společnosti nabízející moderní logistická řešení patří společnost Ewals Cargo Care se sítí svých logistických center po celé Evropě a s vlastním vozovým parkem, který umožňuje rychlou a efektivní přepravu zboží a materiálu. Také v České republice má svou dceřinou společnost Ewals Cargo Care s.r.o. a několik vlastních logistických center.

http://www.ewals.com/cz/logistick%C3%A9-slu%C5%BEby/supply-chain-management/p%C5%99idan%C3%A1-hodnota-logistiky-skladov%C3%A1n%C3%AD/