Veletrh A + A v Düsseldorfu

Ve dnech 5. – 8. listopadu 2013 se v německém Düsseldorfu uskutečnil největší světový odborný veletrh bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Tento veletrh se koná pravidelně každé dva roky. Letošní ročník navštívilo rekordních více než 63.000 odborných návštěvníků, kteří měli možnost seznámit se s nabídkou 1600 vystavovatelů z 55 zemí.

O velké prestiži tohoto veletrhu a velkém zájmu o něj i v zahraničí svědčí i to, že zhruba každý čtvrtý návštěvník přijel na veletrh ze zahraničí a nebylo to pouze z Evropy.

Mezi výstavními stánky, které se těšily největší návštěvnosti, patřila expozice německé společnosti UVEX ARBEITSSCHUTZ GmbH. Tato společnost na letošním veletrhu představila více než 70 novinek, včetně produktového systému uvex i-performance, který redukuje zatížení a maximalizuje komfort.

Společnost UVEX chce být lídrem v oboru ochrany zdraví při práci. Investice do moderních výrobních závodů v Německu a Evropě, zvyšování produktivity prostřednictvím nových technologií a vysoce kvalifikovaných zaměstnanců zajišťuje neustálý rozvoj společnosti. Vývoj a převážná část výroby se uskutečňuje ve vlastním vývojovém středisku a v závodech v Německu.

Společnost UVEX má v současné době prostřednictvím svých 41 poboček zastoupení v 22 státech po celém světě.

Na českém trhu zastupuje společnost UVEX ARBEITSSCHUTZ GmbH a nabízí kompletní sortiment produktů na ochranu zdraví a bezpečnosti při práci dceřiná společnost UVEX Safety CZ, k.s z Rychnova nad Kněžnou.

http://www.uvex-safety.cz/cz/aktuality/veletrhy-a-vystavy/

http://www.uvex-safety.cz/cz/aktuality/tiskove-zpravy/clanky

http://www.uvex-safety.cz/cz/aktuality/tiskove-zpravy/clanky/veletrh-a-a-v-duesseldorfu