Velký výběr autokosmetiky

Přejete se krásně čisté vozidlo? K tomu vám pomůže autokosmetika z našeho sortimentu. Zničíte tak nečistoty a dodáte vašemu vozu krásný vzhled. Nabízíme vám kvalitní čistící prostředky značek Nerta, Dreumex, Papernet a spoustu dalších. Přejete si zářivý lesk na vašem vozu? Autokosmetika z naší nabídky je nejlepším řešením.

Postřikovače, bez kterých se neobejdete

Abyste si zajistili čistotu se vším všudy, pořiďte si postřikovače značky Kwazar. Máte na výběr i z mnoha variant výrobku. Na co se hodí ruční postřikovače? Je vhodný pro účinné čištění interiéru vozidla. Objednejte si výrobky značky Nerta, které jsou k čištění autotextílií, k tomu dostanete naše kvalitní postřikovače. V naší nabídce také naleznete tlakový postřikovač, který se perfektně hodí k prostředkům Nerta. Zvládnete tak hravě vnější údržbu vozidla. Mytí karoserie, disků či motorů už nebude problém.

Rozhodli jste se pro koupi postřikovače Kwazar? Nabízíme ho za 85 Kč a to vč. DPH. Využijte i naší nabídky náhradních dílů, které dostanete ke každému výrobku. U nás se můžete spolehnout na bezkonkurenční poměr ceny a kvality.