Velký výběr toaletních papírů JUMBO – KATRIN

Toaletni papir JUMBO

Toaletní papíry JUMBO

Kvalitní toaletní papír by měl být součástí každé toalety. Díky výrobě několika druhů jsou schopni jej poskytnout pro kanceláře, kde je hygiena Vaší zásadní vizitkou pro obchodní partnery, ale i pro školy a školky, kde je čistota naprostou nezbytností, a v neposlední řadě i pro váš domov. Poměr ceny, kvality a množství výrobků v kategorii   Toaletní papír JUMBO je ideálně nastaven pro vybavení větších pracovišť a tedy i náročnější obsluhy toalet a ostatních míst, kde se předpokládá výrazná vytíženost. Pokud se chystáte vybavit váš hotel, kancelář, kuchyň, nebo pracoviště, kde je jeho spotřeba vysoká, doporučujeme vyhledat vhodné řešení právě v této kategorii.

Rádi bychom vás také upozornili na široký výběr zásobníků na tyto   toaletní papíry JUMBO za exklusivní ceny v kategorii Zásobníky a stojany. Všechny nabízené produkty máme skladem a expedujeme je do 24 hodin.

Zásobníky a dávkovače na toaletní papír JUMBO

Nabídka KATRIN je velmi široká a nyní vám k papírovým produktům, průmyslovým textiliím a mýdlům přináší i praktické zásobníky a dávkovače, které jsou s nimi kompatibilní. Design přizpůsobují nárokům a představám vašich klientů, pracují s prvotřídními materiály, které se vyznačují nejen skvělým vzhledem, ale především i dlouhou životností. Zásobníky a dávkovače můžete vybírat v několika barvách a materiálech, které doplní dokonalost toalety na pracovišti, v hotelech a restauracích, nebo na pracovišti.

Dále dobře ví, k jakému plýtvání materiálem, a tedy i penězi, docházi použitím nevhodných a nekvalitních zásobníků. Zásobníky a dávkovače KATRIN na   toaletní papíry JUMBO byly navrženy tak, aby co nejefektivněji distribuovaly svůj obsah a docílily tak jeho maximálního využití.