Vozy Fiat vás nenechají na holičkách

Sháníte nové vozy značky Fiat? Využijte mimořádné nabídky společnosti Strojservis Praha. Patříme mezi přední partnery Fiat Professional v České republice. Díky tomu mají naši zákazníci řadu výhod. Nabízíme nonstop autorizovaný servis, máme širokou nabídku vozů i náhradních dílů okamžitě k odběru.

Využijte užitkové vozy Fiat, které vás nenechají na holičkách. Tyto vozy nabízejí výkonný motor a přitom jsou zárukou ekonomického provozu. Navíc nabízí moderní vzhled a komfortní interiér. Věříme, že s našimi vozy budete maximálně spokojeni. Připravili jsme pro vás například model Fiorino, který se výborně hodí pro městský provoz. Fiat Scudo naopak nabízí maximální úložný prostor a přitom komfort osobního automobilu. Vozy Fiat vás nezklamou.

Přijďte si pro náhradní díly Fiat, na které nemusíte čekat. Není nic lehčího než se na nás obrátit. Připravili jsme pro vás opravdu široký sortiment náhradních dílů pro všechny modelové řady Fiat. Máme více než 11 000 položek skladem. Tyto díly jsou určeny pro naše zákazníky a zajišťují i plynulý chod našeho servisu. Kontaktujte nás a využijte našich profesionálních služeb.