Vozy od důvěryhodných výrobců

Chcete si koupit užitkový vůz? Tak to se obraťte na společnost AUTO HELUS s.r.o. My vám nabízíme dodávky a užitkové vozy značek Iveco a Avia. Mezi další naše služby patří i autorizovaný servis pro tyto značky. O vše se starají naši vyškolení a zkušení zaměstnanci. Dopřejte si kvalitní a spolehlivý vůz od nás.

U nás si můžete vybrat z široké škály nákladních vozů Iveco. Vozy lehké řady Iveco vám jsou plně k dispozici. Jedná se o vozy, které mají hmotnost v rozmezí 3,5 až 6,5 tuny. Nákladní vozy střední třídy už mají hmotnost do 18 tun. Od značky Iveco si můžete pořídit i vozidla nad 18 tun. Zde hraje velkou roli kombinace výkonu a robustnosti. Neváhejte a vyberte si ten, který potřebujete.

Vsaďte na nákladní vozy Avia

Proč si vybrat nákladní vůz značky Avia? Zajitíte si tak nízké provozní náklady a malou spotřebu. Můžete se spolehnout na robustní konstrukci rámu i na zavěšení náprav. Dopřejte si levnější servis vozidel Avia. Náhradní díly jsou také za přijatelné ceny. Objednejte si například nákladní vůz Avia s kontejnerovou nástavbou či klasický valník. Pokud si nevíte rady s výběr, rádi vám pomůžeme vybrat vůz podle vašich požadavků.