Vybírejte z široké nabídky krmiva Royal Canin

Royal Canin je krmivo pro psy i kočky prvotřídní kvality vyráběné podle světové receptury na míru. Psí krmivo Royal Canin je stále inovováno na základě výzkumů ve spolupráci s veterináři a chovateli. Výsledkem je maximální přizpůsobení potřebám zvířete. Royal Canin se zaměřuje na rozvoj a posílení předností, zatím co minimalizuje a odbourává slabiny.

krmivo Royal Canin

Nepřehlédněte kvalitní krmivo Royal Canin

Royal Canin je krmivo pro psy i kočky prvotřídní kvality vyráběné podle světové receptury na míru. Psí krmivo Royal Canin je stále inovováno na základě výzkumů ve spolupráci s veterináři a chovateli. Výsledkem je maximální přizpůsobení potřebám zvířete.krmivo Royal Canin se zaměřuje na rozvoj a posílení předností, zatím co minimalizuje a odbourává slabiny. Zdraví, vitalita, radost ze života a samozřejmě i spokojené bříško Vašeho psa nebo kočky jsou pro Royal Canin vždy na prvním místě. Pro štěňata, koťata, dospělé i seniory, pro malé, střední, velké, obří, doma nebo venku žijící. Citlivé, s nadváhou či zmlsané. Voříšky i psy a kočky různých plemen – to vše je Royal Canin … s láskou ke zvířatům.

Krmivo Royal Canin pro vašeho spokojeného mazlíčka

Krmivo Royal Canin nabízí granule pro psy podle plemene splňují specifické potřeby jednotlivých psích plemen. Každé z uvedených plemen má něco, co jej odlišuje a co zvyšuje jeho požadavky na výživu. Krmivo Royal Canin je přizpůsobené svým tvarem, složením a strukturou. Granule pro psy Royal canin se přizpůsobují např. tvaru lebky, velikosti zubů, odlišnostem srsti, způsobu, jakým psi žerou a posilují slabiny daného plemene. Granule Royal Canin šité na míru jednotlivým plemenům jsou tím nejlepším pro Vašeho psa!