Výhodná cena náhradních dílů

Vyplatí se kupovat náhradní díly z autovrakoviště? Většina z nás již zažila situaci, kdy plechový miláček vypověděl službu a bylo nutné jej opravit. Originál náhradní díly pro značky Peugeot, Fiat, Ford, Citroen a jiné značky, jsou velmi drahou záležitostí, která zvyšuje částku zaplacenou za opravu.

Cena náhradních dílů z autovrakoviště Citroen, Fiat, Ford, Peugeot je mnohonásobně nižší, především jsou tyto náhradní díly určeny pro starší automobily, u kterých je téměř nemožné sehnat originální díly. V případě, že bychom měli štěstí a díly na náš starý automobil bychom sehnali, byla by jejich cena příliš vysoká.

V současnosti existuje celá řada vrakovišť, která nabízejí prodej náhradních dílů, například vrakoviště TotalCar, které se zabývá prodejem a výkupem náhradních dílů automobilů, vykupuje havarované vozy a nabízí odtahové služby. Firma dále nabízí služby autoservisu a pneuservisu. Autovrakoviště Ford, Fiat, Peugeot a Citroen se orientuje převážně na náhradní díly Fiat, Ford, Peugeot a Citroen.