Výkonný tahač Iveco Stralis

Sháníte kvalitní vůz, který využijete při svém podnikání? Obraťte se na společnost AUTO HELUS s.r.o. Jaká vozidla u nás můžete nalézt? Nabízíme vozy renomované značky Iveco. Naši profesionální pracovníci navíc zajišťují autorizovaný servis a v případě potřeby u nás můžete sehnat náhradní díly. Spolehněte se na značku Iveco. Její vozy jsou zárukou spokojenosti.

Pro převážení menšího množství nákladu a na kratší cesty využijete automobil Iveco Daily. Jedná se o užitkový vůz zařazený mezi lehké vozy od značky Iveco. Jeho hmotnost je v rozmezí 3,5 až 6,5 tun. Iveco Daily vám nabízí nákladový prostor od 3 do 17 m3. Záleží pouze na vás, jak velký prostor potřebujete. Připravili jsme pro vás také výběr z několika druhů motoru. Užitkový automobil řady Daily je správnou volbou.

Nevystačíte si s menším autem a potřebujete automobil s většími rozměry? Pak oceníte silný tahač Iveco Stralis, který máme také v nabídce. Nabízí vám výběr ze tří motorů Cursor a to o objemech 8, 10 a úctyhodných 13 litrů. Stejně jako si můžete vybrat požadovaný ze tří motorů, můžete si vybrat také ze tří typů kabin a několika typů podvozku. O bezpečnost se postarají kotoučové brzdy na všech nápravách. Přejete si, dozvědět se více informací? Kontaktujte nás.