Výměna automobilového skla.

Že je v dnešním silničním provozu zapotřebí zachovávat co největší opatrnost, toho jsme si vědomi všichni. Ale existují i situace, které prostě nejsme schopni ovlivnit. Zkusme si to představit: Jedeme po silnici a náhle od vozidla před námi odlétá drobný kamínek a před našima očima se  po čelním skle našeho automobilu rozběhne pomyslný pavouk, který znamená jeho nevratné poškození.
Co můžeme v tuto chvíli udělat? Odpověď na tuto otázku jsme dostali ve firmě Autosklo Písek, která se specializuje na servis automobilových skel.
Poškozené sklo je samozřejmě zapotřebí odborně vyjmout a nahradit je novým. Každého ovšem nejvíce zajímá finanční otázka výměny automobilového skla. Jak tedy na to:
Ideální stav nastává, pokud se nám podaří kontaktovat viníka, který nám poškození autoskla způsobil. Úhrada škody je pak záležitostí pojistného plnění ze zákonného pojištění (povinného ručení) viníka.
Stále více řidičů dnes využívá připojištění čelního skla svého vozu. Zde se pak výše úhrady stanovuje podle sjednané spoluúčasti.
A že pak nás čeká to, co nemáme příliš v lásce: Vyřizování pojistné události?  Ale i tady existuje řešení, které praktikuje firma Autosklo Písek: Celou pojistnou událost zde totiž vyřídí za Vás a ještě k tomu zdarma! Takže už žádné obíhání, zjišťování a vyřizování. Po domluvě dodáte jen potřebné doklady, přistavíte vozidlo s poškozeným automobilovým sklem a v dohodnutém velmi krátkém termínu odjedete s novým sklem. Jednodušeji už to snad ani nejde.
Ptát se, proč nechat výměnu svého automobilového skla právě na odborné firmě je asi zbytečné. Ale pro jistotu to nejdůležitější: Z firmy Autosklo Písek budete odjíždět s jistotou, že na Vaše vozidlo bylo namontováno sklo originální kvality s použitím kvalitních lepidel a ostatních prostředků, potřebných pro montáž. A to, že ušetříte spoustu času, který byste jinak museli věnovat vyřizování, to také stojí za to.
Takže – když pro automobilové sklo, tak jedině pro kvalitní k odborníkům. I na tom závisí bezpečnost Vaší jízdy.