Výroba plastových dílů

Slyšeli jste o společnosti Plastoma? Specializujeme se na výrobu plastových dílů pomocí technologie vstřikování. Jsme také držiteli certifikátu ČSN ISO 9001:2009 na tuto činnost. Jaké služby u nás můžete využít? Vyzkoušejte lisování a vstřikování plastů, dále je to výroba forem a plastových výlisků. Zvládáme i montážní operace plastových dílů.

Vstříkování – způsob výroby plastových dílů

Společnost Plastoma pracuje jen s moderními stroji, které zaručí perfektní práci. Naše plastové výlisky se budou shodovat s vašimi představy. Vstřikování plastů probíhá na stroji s uzavíraví silou 250 tun, součástí je i robot, který díly odebírá.

Nezabýváme se jen lisováním plastů. Zajišťujeme i montážní operace, jejichž součástí jsou montáže polosestav a sestav z vyráběných i nakupovaných dílu. Dále poskytujeme výrobu vstřikovacích forem, kterou děláme ve spolupráci se společností Fonak Kbelnice s.r.o. Nabízíme i služby logistiky, to znamená kompletní logistický servis za co nejnižší náklady. Zaujala vás naše nabídka? Obraťte se na nás. Potěší vás i tvorba cenové nabídky zdarma!