Výrobce keramických obkladů a dlažeb Refin s novou kolekcí Baita

Série keramické dlažby Baita od italského výrobce keramických dlažeb a obkladů Refin je v imitaci dřeva.  Firma Refin působí na trhu již dlouhou řadu let a tak stejně jako ostatní kolekce, které nabízí i kolekce Baita vyniká tím, že je zpracována nejmodernějšími technologickými postupy a tak si můžete být jisti tím, že je velice kvalitní a spolehlivá. Firma Refin navíc se navíc odjakživa snaží respektovat životní prostředí. Díky mnoha rokům zkušeností může, nabídnou originální a inovativní design, který vás nadchne. Díky široké škále své výroby může uspokojit potřeby jakéhokoliv zákazníky.

Série keramické dlažby je toho všeho důkazem. Krom vynikajících technických vlastností jako je odolnost, nebo snadné čištění, Vám nabízí úchvatný design, který Vás zaujme na první pohled. Netradiční vzhled této kolekce je inspirován vzhledem typických pokojů, které jsou obloženy dřevem, a nalezneme je především v horských oblastech. Typický propletený vzor, je pro tuto oblast charakteristický.

U série Baita máte na výběr ze čtyř různých odstínů (Baita Natural, Baita Fresh, Baita Shade, Baita Sun). Jedinečné na těchto odstínech je, že jsou vyrobeny přesně podle zbarvení modřínového dřeva, které se mění podle toho, jak je staré a kde se nachází. Nalezneme zde odstín, který odpovídá čerstvě pokácenému dřevu. A také odstín, který modřín dostane, když jej umístíte na slunce, nebo do stinného prostředí. Tato propracovanost dodává celé kolekci krásu skutečného dřeva, ovšem bez jeho nežádoucích vlastností. Pokud se pro tuto sérii rozhodnete, nikdo nepozná, že se jedná o pouhou imitaci a vy získáte originální a decentní vzhled jakékoliv místnosti, kde se kolekci Baita rozhodnete použít.

Keramická dlažba ze série Baita se dá navíc bez problému kombinovat i s jinými sériemi v imitaci dřeva tohoto výrobce (např. Eco-Logic). Docílíte tím vyváženého a sladěného vzhledu, který můžete oživit a rozveselit dekory, které jsou v sérii obsaženy a navrženy tak, aby s ní ladili.