Výsledky rozboru Vaší vody

Zkusili jste si natočit z kohoutku do skleničky vodu a přišlo Vám, že není v pořádku a chtěli byste to nějakých způsobem vyřešit? Nejjistějším způsobem, který existuje, je rozbor vody. Naše firma Milvit Water se zabývá těmito problémy s vodou, tedy jak odstranit všechny nečistoty z vody (v podobě železa, manganu, zákalu, barvy aj.) a udělat tak z Vaší vody pitnou vodu.

Ještě nežli se budeme s Vaši problémovou vodou zaobírat, musíme znát výsledky toho rozboru, který u nás na firmě také děláme. Hovoříme o základním rozboru vody mimo bakteriologického. Bakteriologický u nás nevypracováváme, ale při požadavku o podrobnější analýzu, si k nám můžete přijet pro vzorkovnice podle ukazatelů měření, poučíme Vás o správném způsobu odebrání vzorků a po jejich dodání Vám zajistíme rozbor u odborné laboratoře.

Z toho plyne, že nám stačí zaslat poštou nebo osobně dodat půl litru Vaší vody v čisté PET láhvi. Ihned po zaplacení částky za rozbor Vám výsledek zašleme emailem, poštou nebo si ho osobně můžete vyzvednout u nás. Pokud některý z prvků nebude vyhovovat, tak Vám ZDARMA vypracujeme adresnou nabídku dle Vašich požadavků. A pokud si na základě naší nabídky vyberete navrhovanou chemickou filtraci, cenu rozboru Vám odečteme od celkové ceny filtru.

Dále na základě výsledků poskytujeme poradenství a realizujeme konkrétní řešení včetně prodeje filtračních zařízení na úpravu vody, její instalace, záručního a pozáručního servisu, údržby a samozřejmě pravidelné kontroly Vaší vody.