Začněte podnikat rychle

Rozhodly jste se začít podnikat a chtěly byste podnikat hned a bez zdlouhavého zařizování? Pokud ano, navštivte stránky zalozim-firmu.cz, kde Vám zajistíme založení firmy.

Naše firma Vám nabízí koupě hotové společnosti s.r.o. nebo a.s. Tyto společnosti nikdy nepodnikaly, jsou 100 % čisté, jsou zapsané v obchodním rejstříku. Velkou výhodou takové společnosti je splacený základní kapitál a možnost jednání jménem takové společnosti již v den koupě obchodního podílu.

Prodej hotových ready made společností v České republice je stále více populární. Naše firma Vám při prodeji společnosti na klíč nabízí kompletní servis.

Zajistíme Vám všechny potřebné kroky k tomu, abyste mohli začít co nejdříve podnikat. Zajistíme termíny u notáře, potřebnou dokumentaci, vyřídíme živnostenské oprávnění, zápis společnosti do obchodního rejstříku a také přihlásíme společnosti na finančním úřadě.

Naše firma Vám za velmi nízké ceny nabízí založení společnosti na klíč, ready made společnosti a organizaci valných hromad. Společnost jsme Vám schopni založit v České republice, Polsku a na Slovensku. Dále Jsme schopni Vám nabídnout virtuální sídla v Praze, Brně nebo v Ostravě pro Vaše společnosti.  Začněte podnikat s někým, kdo se vyzná.