Zahrada bez jediné chybičky

Kdy se svěřit do rukou společnosti OK ZAHRADY s.r.o.? Pakliže chcete mít u svého domu zahradu, kterou vám bude každý závidět. Zajistíme i tvorbu originálního městského parku nebo rekreačního areálu. Svěřte se do rukou profesionálů ze společnosti OK ZAHRADY.

Nejdříve využijte naší službu návrhy zahrad. V rámci této služby vám do detailu vytvoříme projekci, ze které jasně uvidíte, jak bude vaše zahrada vypadat. Návrhy zahrad jsou důležitým mezníkem ke spokojenosti zákazníka. V rámci návrhů zahrad provedeme terénní průzkum a dokumentaci stavu zahrady. Vždy však chceme znát vaše sny, představy a požadavky.

Realizace zahrad patří mezi naše další služby. Obraťte se na OK ZAHRADY a nechte realizace zahrad na nás. Dále zajistíme i pravidelnou údržbu zeleně, budování jezírek a drobných staveb. Záleží jen na vás, čím chcete ozvláštnit zahradu. Také montujeme automatické závlahové systémy HUNTER. Závlahové systémy HUNTER mají inteligentní řídící jednotku, díky které se zavlažují jednotlivé větve v rozdílných časech. Tak bude o vaše rostliny špičkově postaráno. Nechte si vykouzlit zahradu snů od společnosti OK ZAHRADY i vy!