Zateplení fasád a objektů od Experior s.r.o.

Potřebujete zateplit rodinný domek, chalupu nebo bytový dům? Využijte služeb stavební firmy Experior s.r.o. Společnost realizuje veškeré stavební práce, mj. zateplování fasád, střech i celých staveb. Její služby jsou připraveny pro každého, kdo se rozhodne investovat do zkvalitnění svého bydlení. Zateplení fasády domu či bytu zvýší váš komfort a pohodlí.

Stavební firma Experior s.r.o. provádí zateplování fasád bytových i nebytových prostor v lokalitách po celé České republice. Fasáda neboli vnější stěna plní u každé stavby mnoho důležitých funkcí. Její pevnost a odolnost hraje významnou roli ze statických a bezpečnostních důvodů. Fasáda chrání vnitřní prostory před nepříznivými klimatickými podmínkami – zejména před deštěm, sněhem, mrazem nebo větrem.

Zateplení fasády se provádí u novostaveb, ale v čím dál větší míře se k němu přistupuje i u starších rodinných domků a panelových domů. Se zateplenou fasádou mohou vaše úspory za energie dosáhnout až padesáti procent. Zateplená fasáda – kromě vlivů počasí – především eliminuje hluk z venkovního prostředí, a to na venkově (řezání dřeva, sekání trávníku) i ve městě (hluk způsobený automobily).

Širší pojem než zateplení fasády představuje zateplení objektů. Jedná se již o komplexní přístup, který zahrnuje zateplení celého domu včetně výměny oken a renovace střechy. Na zateplení objektů se používají pouze prověřené kvalitní materiály s pomocí moderních technologických postupů. Zateplení objektů s kvalitním doplňkovým servisem vám opět může nabídnout stavební firma Experior s.r.o. Kromě samotné realizace se totiž profesionální pracovníci postarají i o bezplatné poradenství.

Kromě těchto služeb se stavební firma Experior s.r.o. zabývá realizací staveb na klíč, rekonstrukcemi, renovacemi a v neposlední řadě nabízí malířské, tesařské a další  speciální práce.