ZDARMA INZERCE ZDARMA

ZDARMA INZERCE ZDARMA

Jedním ze SEO nástrojů v rámci LINKBUILDINGU je registrace webových stránek do www katalogů firem, či do webových katalogů, jež dovolují prezentovat nabídku služeb, čili inzerci. Registraci do katalogů firem SEO odborníci připisují velký význam pro webové stránky mezi nástroje, kteří jsou sice nudné, ale efektivní a velmi levné, v poměru cena výkon. A je-li na určitém webovém katalogu firem inzerce zdarma, tím lépe. Ale je-li inzerce zdarma, či nikoliv není jediným faktorem, který by Vás jako registrátora měl zajímat.inzerce zdarma

INZERCE ZDARMA A…

Při registraci do katalogů firem by vás měli zajímat:
1)    Inzerce zdarma je asi první věc, která vás zajímá. Je-li inzerce zdarma, je to fajn.

2)    Důležitý je RANK a S-RANK katalogu. Čím vyšší, tím lépe.
3)    Zaregistrujte se jiným emailem, než vaším hlavním. Katalogy většinou emaily využívají k nechtěné reklamě, SPAMU, kterou vám pak na ně houfně posílají.
4)    Důležitá je i jednoduchost registrace, čím méně položek k vyplnění tím lépe. Nejlepší je, když je registrace  a formulář inzerce zdarma v jednom.

Inzerce zdarma je příjemná a zaregistrujete-li do onoho webového katalogu vaše webové stránky, je to rozhodně velké plus pro vaše webové stránky.  I kdyby si nabídku nikdy nikdo nepřečetl, plynou z registrace do katalogů firem výhody.  Zvýší se vám rank, či S-rank. A prostě dáte na sítí a robotům vyhledávačů o sobě vědět, že vaše webové stránky existují.
Níže je link na webový katalog, který je ideální k registraci a inzerci zdarma. Klikněte na link „inzerce zdarma“ níže a ukažte vyhledávačům, že vaše webové stránky jsou a chtějí být vidět.
inzerce zdarma
(Klikni na odkaz)