Zimní dovolená podle vašich představ s půjčovnou Proma Karavan

Dopřát si dovolenou na horách v tuzemsku i v zahraničí a přitom nemít obavy, kde se ubytujete. Mít stejné pohodlí jako by jste měli v luxusním hotelu? Už nemusíte o tom snít a slýchat zážitky od svých přátel, kteří strávili zimní dovolenou v luxusu. Máte řidičské oprávnění, ale nevlastníte auto? Nechce se vám trmácet vlakem nebo autobusem? Máme pro vás řešení, které vám umožní prožít zimní dovolenou v luxusním komfortu.

Firma Proma Karavan vaše sny a přání na báječnou zimní dovolenou může splnit.

V našem vozovém parku na vás čekají klimatizované obytné vozy a karavany. Obytné auta a karavany s kapacitou spaní šesti osobám, vám zajistí pohodlnou a ničím nerušenou noc. Karavany jsou vybaveny prostorem pro úschovu lyžařského i jiného vybavení.

Karavany jsou plně klimatizované, lze v nich nejen topit plynovým topením, ale můžete si sami uvařit dobré jídlo i kávu. Karavany jsou vybaveny lednicí a nádobím. Naleznete zde i sociální zařízení, sprchu a satelitní televizi. Nádrž na čistou i odpadní vodu. Dovolenou si tak můžete dopřávat po celý rok. Obytné auta jsou vybavena zimními pneumatikami. Můžete cestovat po naši zemi, ale i v zahraniční. Obytné auta mají Českou dálniční známku.

Podnikáte a nemáte k dispozici pro přepravu většího nákladu žádné auto? Nevadí, naše přívěsné vozíky vám umožní přepravovat jaký-koliv náklad. Stačí ho zapojit za váš automobil. Jedná se o dvouosý plachtový přívěs o hmotnosti 2.000 kg a 2.500 kg nebo jednoosý o hmotnosti 750 kg. Potřebujete pracovat ve vyšších polohách? K tomu vám můžeme zapůjčit pracovní plošinu INREKA IP 14-13 o hmotnosti 1.380 kg.