Zvládněte své problémy v práci

Práce sehrává ve hře života důležitou roli. Máte ze své práce skutečně radost? Máte ve svém zaměstnání pocit jistoty? Chtěli byste mít větší osobní uspokojení z toho, že svou práci děláte dobře? Tento kurz ukazuje, jak přesně těchto věcí dosáhnout a ještě mnohem více. Hra života a uvnitř něj hra práce může být radostná a prospěšná. Kurz je sestaven na základě děl od spisovatele L. Ron Hubbarda.
Co tento kurz dal studentům:
Tento kurz mi objasnil spoustu nepochopení v minulosti. Kdybych ho nastudoval dříve, mohl jsem si ušetřit spoustu zklamání, trápení a rozčilování. Naprosto jednoduchá a geniální technika ztráty a nahrazení stabilního bodu jako možnost vybřednutí ze zmatku je naprosto pravdivá. Tajemství efektivity, kontrola, život jako hra, ARK trojúhelník (afinita, realita a komunikace – tedy porozumění) a návod, jak odpočívat, to jsou úžasnosti, které by se měli vyučovat už na základních školách. Děkuji Ronovi, děkuji supervizorům Jirkovi i Radkovi. Děkuji Martinovi, že jsem zde. R.K.
Dostal jsem pohled nejen na to, proč vznikají problémy v práci, ale vidím, že se to dá úžasně použít i na jiné oblasti života. Vidím, že i doma mám co zlepšovat, protože s tou kontrolou je to všelijaké. A první, co vyzkouším, je „procházka“. Už se těším na výsledek. J.B.