Cenově dostupné postýlky Scarlett

Očekáváte přírůstek do rodiny a nevíte, jak si vybrat dětskou postýlku? V prvním roce života, kdy dítě většinu dne prospí, se postýlka stává nezbytností. Správně zvolená postýlka, by měla být pro rodiče jistotou, že dítě po dobu, kdy dítě uložíme do postýlky, bude v bezpečí. A proč si vybrat právě postýlku Scarlett? V širokém sortimentu postýlek Scarlett si jistě vyberete i vy!

postýlky Scarlett

Široký výběr postýlek Scarlett

V širokém sortimentu postýlek Scarlett si jistě vyberete i vy! Zde naleznete široké spektrum barevného provedení z kvalitního dřeva. Pak není problém si doladit interiér dětského pokojíčku podle svých představ.Postýlky Scarlett jsou velmi oblíbené také z hlediska norem bezpečnosti, kdy prošly přísnými normami dané Evropskou komisí a vyhláškou vydanou Ministerstvem zdravotnictví. Rodiče se nemusí obávat, například kontaktu dětských úst s postýlkou nebo celkového pobytu dítěte v postýlce. Za velmi příznivé ceny nabízíme i cestovní postýlky. Ty jsou velmi oblíbené pro svou velkou mobilitu a snadnou manipulaci. Výborně se hodí například na dovolenou s malými dětmi.

Oblíbené dětské postýlky Scarlett

Postýlky Scarlett jsou vybaveny posuvným roštem, který se snižuje s věkem dítěte. Většina postýlek Scarlett je vybavena unikátním 4bodovým stahovacím mechanizmem. Stáhnutím boku postýlky si rodiče pomůžou k snadnému přístupu k dítěti. Dopřejte dětem pohodlné spaní v postýlkách Scarlett! Očekáváte přírůstek do rodiny a nevíte, jak si vybrat dětskou postýlku? V prvním roce života, kdy dítě většinu dne prospí, se postýlka stává nezbytností. Správně zvolená postýlka, by měla být pro rodiče jistotou, že dítě po dobu, kdy dítě uložíme do postýlky, bude v bezpečí. A proč si vybrat právě postýlku Scarlett?