Co si na svatbu obléct v létě

Svatba v létě je krásná. Můžeme si na ni obléci velkou paletu barev. Jak se říká, fantazii se meze nekladou. Venku je nádherně teploučko a proto se snažte hledat vzdušné a lehké materiály. Hlavním pravidlem zůstává, máte být krásná, ale nejkrásnější má být nevěsta. Nesnažte se ji zastínit.

Na šatech mohou být nádherné letní vzory v zářivých barvách. Vše záleží i na tom, na jakou svatbu se chystáte. Na některých svatbách je mnohem uvolněnější drescode, než na jiných. Třeba si předem zjistite, kde se koná obřad a hostina. Není vhodné si dát na svatbu na zámku krásné šaty vhodné na plážovou svatbu a naopak. Dnes je velmi moderní dělat svatbu v různých stylech. Populární jsou zejména hipster, coutry, boho a potom extrémy, jako svatba ve stylu Hvězdných válek. Tady máte výběr o něco jednodušší. Víte alespoň přibližně co hledat.

Svatební oznámení od LarisDesign uspokojí svou rozmanitou nabídkou i náročné zákazníky. A co víc, svatební oznámení si můžete objednat za bezkonkurenční cenu, pouze za 13 Kč za kus. Navštivte stránku www.svatba-oznameni.cz a pokud byste potřebovali pomocnou ruku, kontaktujte nás prosím na studio@svatba-oznameni.cz. Rádi Vám rádi pomůžeme s realizací Vašich nápadů.