Díky kamarádovi jsme si pořídili plastovou střešní krytinu a nelitujeme

Dlouho jsme odkládali opravu střechy, když nám ale přes ni utíkalo teplo, a začalo nám do ní i zatékat, chtělo to rychlé řešení. Domů jsme si pozvali mého kamaráda, který dlouhá léta pracuje jako pokrývač. Doufali jsme, že nám poradí a zhodnotí, jaké máme možnosti. A tak se i stalo.

Peněz jsme měli našetřených dost, takže když manželka uviděla na netu fotky krytiny z břidlice, okamžitě se jí zalíbila a mě taky, horší to ale bylo s cenou – ta byla i tak vyšší než částka, co jsme byli ochotni investovat. Kamarád nás totiž informoval, v jakých cenových relacích se taková střecha z břidlice pohybuje, a my byli nuceni od tohoto nápadu upustit. Kamarád nás ale uklidňoval a hledali jsme tedy finančně přijatelnější variantu, ale zase aby střecha něco vydržela a zároveň i nějak vypadala, načež si kamarád vzpomněl na plastovou střešní krytinu Capacco. Překvapilo nás, že by se krytina dělala z plastu, moc se nám to ani nezamlouvalo a nevěřili jsme tomu, že taková střecha bude kvalitní a nezávadná. Kamarád nám ale vše vysvětlil, předložil výhody a odkázal nás na webové stránky, abychom jsme si to v klidu sami nastudovali a zvážili.

Hned na druhý den jsme se rozhodli pro osobní návštěvu firmy, abychom jsme zjistili, jestli ta plastová střešní krytina nebude jen ztráta peněz. Zavolali jsme tam, a když nám pak ukázali na vlastní oči některé jejich realizace, žena do mě šťouchla a špitla se zaujetím: „Podívej, to vypadá přesně jak ta drahá střecha z břidlice!“ A měla pravdu. V tu chvíli jsme věděli, že jsme si našli střechu pro nás jako stvořenou. Zaměstnanec firmy nám pak spočítal finální částku a my souhlasili. Máme tuhle střechu sice jenom chvíli, jen pár měsíců, ale jsme s ní spokojeni. Manželka se stále nemůže vynadívat a je nadšená, že jsme ušetřili za břidlici a pořídili si umělou, která ale vypadá přesně jako ta pravá.