Domov pro seniory

Dovolte nám představit náš domov pro seniory Svět pro seniory, který se nachází v Krabčicích nedaleko Roudnice nad Labem. Seniorům poskytujeme speciální péči na té nejvyšší úrovni. V našem rodinném domě pro seniory ubytováváme až 20 klientů, jimž se snažíme vytvořit maximálně domácí prostředí plné klidu a pohody. Podmínky pro přijetí do Světa seniorů najdete na webových stránkách svetproseniory.cz.

Ubytování v domově pro seniory:

  • dlouhodobé
  • přechodné (např. rekonvalescence po hospitalizaci)

Služby domova pro seniory

Svět pro seniory poskytuje svým klientům plně individuální péči s lidským přístupem. Denní program seniorů se vždy přizpůsobuje jejich aktuálním přáním a potřebám. V našem rodinném domově pro seniory je poskytována komplexní pečovatelská služba 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. K dispozici máme veškeré moderní vybavení, která maximálně zefektivňuje pečovatelské služby.

Domov pro seniory – zdravotní péče

Zdravotní péči ve Světě pro seniory zajišťují externě zkušené zdravotní sestry a fyzioterapeutky. Zdravotní plán péče je vždy sestavován individuálně s ohledem na zdravotní stav klienta. Zdravotní stav je pravidelně kontrolován, vyhodnocován a přizpůsobován seniorů. Zdravotní péči v našem domově pro seniory zajišťuje KDP NADĚJE s.r.o.

Kde najdete náš domov pro seniory?

Svět pro seniory – domov pro seniory – najdete v litoměřickém okrese, přibližně 4 km od Roudnice nad Labem. Okolí dominuje hora Říp s nádhernou okolní přírodou, která nabízí množství příležitostí k výletům a volnočasovým aktivitám. Přijeďte se k nám kdykoliv podívat! Svět pro seniory se na Vás těší.

Domov pro seniory Krabčice – místo pro spokojené stáří!