Dřevěné terasy přímo z Ameriky

Znáte společnost Pechar s.r.o.? Jsme tu pro vás již od roku 1992 a zabýváme se dovozem a prodejemdřevařských výrobků. U nás pořídíte produkty z nejkvalitnějšího exotického dřeva. To sháníme z Jižní Ameriky, Kanady, USA a Indonésie. Objednejte si od nás prvotřídní terasové palubky z masivního dřeva, vinylové podlahy, fasádní dřevěné podlahy a spousty dalšího. Patříme mezi hlavní dovozce unikátních dřevěných a dřevoplastových teras značky Fiberon přímo z Ameriky.

Dřevěné terasy vám padnou ihned do oka, dřevoplast vás dostane svými funkcemi

Rozhodujete se z jakých materiálů vyrobíte svou novou terasu? Tak to zaručeně vybíráte ze dvou materiálů a to ze dřeva a dřevoplastu. Každý materiál má své výhody a nevýhody. Dřevěné terasy skvěle vypadají. Dřevo je přírodní materiál lahodí oku, avšak postupem času dřevo mění vzhled a to zejména působením nepříznivého počasí. Jedná se jak o barevnou proměnlivost a šednutí, tak i tvorbu prasklinek. Proto potřebují dřevěné terasy péči. Musí se pravidelně brousit, ošetřovat proti dřevokaznému hmyzu a houbám. Jedině tak vám vydrží dřevěná terasa stále jako nová.

K dispozici vám jsou i dřevoplastové terasy, neboli kompozitní terasy. U nich oceníte minimální údržbu, kdy budete muset jen čas od času odstranit povrchové nečistoty. Dřevoplastové terasy odolávají dřevokaznému hmyzu, houbám i nepříznivému počasí. Jak je již z názvu patrné, nejedná se úplně přírodní materiál, což je na produktu znát. Dřevěné terasy to však doženou svou praktičností. Vyberte si kompozitní terasy od značky Fiberon i vy. Z jejich kvality budete nadšeni. Obraťte se na nás ještě dnes!