Ekologické teplovodní kotle

Pokud hledáte specialistu na ekologické teplovodní kotle, obraťte se na českou firmu Agromechanika v.o.s., která vyrábí kotle na tuhá paliva a to konkrétně kotle na spalování biomasy. Firma Agromechanika vyrábí teplovodní kotle na kusové dřevo, kombinované kotle dřevo – elektřina a kotle na pelety a hnědé uhlí O2.

Historie firmy sahá až o roku 1992, kdy dva společníci založili firmu na výrobu kotlů na pevná paliva. Od té doby firma nasbírala mnoho zkušeností, a pokud si objednáte kotel u firmy Agromechanika máte záruku té nejvyšší kvality.

Kotle na dřevo Firmy AM se řadí mezi evropské standardy a vyznačují se zejména prostornou zplynovací komorou s velkým plnícím otvorem, dále pak vysokou účinností kotle, která dosahuje až 84 procent při jmenovitém výkonu a dokonalým spalováním s velmi nízkým obsahem škodlivin. Tento typ kotlů je určen především pro vytápění rodinných domků nebo bytů, jež mají vlastní kotelnu a též je vhodný pro vytápění menších podnikatelských provozoven.

Výhodu kotlů na dřevo jsou maximální energetické zhodnocení palivového dřeva na základě vysoké účinnosti spalování, minimální tvorba škodlivin a popela, nenáročná obsluha a snadné čištění.

Firma také nabízí teplovodní automatické kotle AM Licotherm, které představují nejnovější generaci automatických kotlů na pevná paliva technologie LING. Tyto automatické teplovodní kotle LICOTHERM jsou určeny k vytápění objektů s tepelnou ztrátou do 45 kW. Nabízíme výkonové varianty 15, 24 a 42 kW jmenovitého výkonu kotle. Díky elektronické regulaci, velkému zásobníku paliva a velkému popelníku je umožněn několikadenní bezobslužný provoz.