Fotopasti ScoutGuard i Ltl. Acorn: která je ta pravá?

Už jste uvažovali o pořízení fotopasti? Nemůžete si vybrat? Trh je rozmanitý a nabízí široké spektrum různých kousků, takže výběr asi opravdu nebude jednoduchý. V mnoha ohledech jsou si fotopasti samozřejmě podobné, každá má ale i svá specifika, podle kterých můžete vybrat tu pravou.

Mezi myslivci si dobré jméno vybrala fotopast ScoutGuard SG 550V. Ta se řadí mezi nejprodávanější fotopasti vůbec a díky průběžných technickým inovacím se vlastně stále drží na špici. Tato fotopast se ovládá ovladačem, což má samozřejmě své výhody i nevýhody: pokud totiž ovladač zapomenete, ke svým fotkám se nedostanete, na druhou stranu ale bude případnému zloději fotopast bez ovladače úplně k ničemu.

ScoutGuard SG 550 V je ale oblíbená i proto, že je maličká a dobře skladná, dá se tedy umístit tak, aby byla skutečně nenápadná. K fotopasti si navíc můžete pořídit uzamykatelnou skříňku, eventuálně můžete použít lanový zámek, takže bude fotopast skutečně v bezpečí.

Jinou alternativou je fotopast Ltl. Acorn 6210MC, která nabízí snadné ovládání na spodní části fotopasti. Tato fotopast je opatřena skupinou tmavých LED diod místo blesku, širokoúhlým objektivem a taky PIR čidlem s dosahem patnáct až dvacet metrů.

Tato fotopast nabízí svému majiteli také záznamy krátkých videí na SD kartě či jejich promazávání při přeplnění karty.  Model Ltl.Acorn 6210MC je taky možné uzavřít do skříňky nebo opatřit lanovým zámkem.

Trh samozřejmě nabízí i další zajímavé fotopasti. Při výběru je dobré ohlížet se na to, jak vypadá, aby dobře splývala se svým okolím, a infračervený blesk taky není úplně na škodu – zvláště, když chcete, aby fotila nenápadně. Ve výsledku je ale třeba vyjít z toho, k čemu přesně bude vaše fotopast sloužit.

Právě e-shop e-fotopast.cz garantuje záruku 24 měsíců na veškeré zakoupené produkty a včetně pozáručního servisu, navíc pokud si objednáte fotopast zde dostanete jako dárek paměťovou kartu o velikosti 8 GB k objednávce zcela zdarma. Proto neváhejte a sami se přesvědčte na www.e-fotopast.cz, kde se můžete detailně podívat na veškeré nabízené zboží, a v klidu se rozhodnout a porovnat jednotlivé fotopasti v nabídce.