Garnýže kované od URBÁNKA

Firma URBÁNEK Vám představuje garnýže kované, které vyrábíme přímo na míru podle požadavků a představ klientů. Kované garnýže si můžete libovolně sestavit z různých komponentů nebo si v našem e-shopu urbanek-ul.cz objednat garnýž kovanou v provedení jednotyč či dvoutyč. Garnýže kované Vám dodáváme v různých délkách, materiálech a celé paletě barevného provedení.

Komponenty garnýží kovaných:

  • tyče
  • koncovky
  • držáky
  • kroužky

Nakupujte garnýže kované

V současné době jsme si pro své zákazníky připravili akce na garnýže kované a Vy si tak právě teď můžete pořídit kované garnýže za bezkonkurenční ceny! Nejste si jisti, které kované garnýže budou pro Váš interiér nejlepší, nebo nevíte, zda jste si objednali všechny komponenty garnýží kovaných, potřebné k jejich sestavení? Neváhejte kdykoliv kontaktovat naše specialisty na stínící techniku, kteří Vám ochotně poradí.

URBÁNEK – kvalitní kované garnýže

URBÁNEK dbá na kvalitu a dlouhou životnost veškeré stínící techniky a bytových doplňků ze svého sortimentu. Garnýže kované jsou pro Vás připravené jednak v našem internetovém obchodě urbanek-ul.cz, jednak přímo v naší kamenné prodejně, jež se nachází v Ústí nad Labem. Věříme, že si u nás vyberete garnýže kované, které Vám budou dlouho a spolehlivě sloužit!