Inovativní obklad pro vaši fasádu

Máte pocit, že je vaše fasáda stará a chtělo by to změnu? Přitom ale nechcete zbytečně zatěžovat rodinný rozpočet? Možná vás zaujme flexibilní kamenný obklad, který vám pomůže jednoduše a levně zrenovovat váš dům.

Tento obklad na fasády je vyroben z přírodních materiálů z přírodního křemičitého písku a drceného mramoru. Flexibilní obklady jsou určeny pro použití v interiéru např. k obložení krbu, barového pultu či na fasády a další venkovní plochy jako sokly, sloupy, komíny, vjezdy, oblouky apod.

Jeho velkou předností je jeho ohebnost, což vám nenabídne žádný klasický kamenný obklad. Tyto obklady jsou tedy vhodné na zaoblené i hranaté místa.

Tento flexi obklad se strukturovaným povrchem je rozdělen na jednotlivé obklady, kdy na lícové straně obkladu se nachází samolepící ochranná fólie, která se po nalepení a vyspárování obkladu odstraní.

Rádi byste viděli, jak by dům po obložení flexi obkladů vypadal? Máme pro vás řešení – v našem konfigurátoru si můžete zvolit barvu fasády, oken a co je hlavní můžete si vyzkoušet, který flexibilní obklad by se vám nejvíce líbil na fasádě vašeho domu.

Bude lépe vypadat cihla nebo skála? Jakou barvu obkladu zvolit? Bude vhodnější použít bílou nebo šedou spárovací hmotu? To vše si můžete vyzkoušet ve konfigurátoru obkladu a uvidíte, jak by váš dům snů vypadal.

Ohebné obklady je možné stříhat nůžkami, lepí se flexibilním lepidlem na obklady a po nalepení na plochu ztvrdnou. Na všechny druhy obkladů můžete použít jak bílé, tak i šedé lepidlo podle toho, jaký chcete docílit vzhled.

Flexibilní kamenný obklad je dostupný v různých tvarových provedeních – kámen, skála, bouraná cihla, ozdobná cihla, pásky atd. a různých barvách, navíc je možné na přání obklady vyrobit v libovolných barevných kombinacích.

Ohebný kamenný obklad představuje perfektní řešení při rekonstrukci fasád, je vyráběn v tak kvalitním designu, že lze jen těžko rozeznat rozdíl od klasických kamenných obkladů, jejichž pořizovací cena bývá daleko vyšší.