Jak na půjčku od Ferratum?

Společnost Ferratum nabízí sjednání půjčky expresně rychle. Sjednat Ferratum půjčku můžete buď formou sms zprávy nebo přímo online na webových stránkách www.123ferratum.cz. Tento způsob sjednání je v poslední době velmi populární díky své rychlosti. Výhodou je, že nemusíte chodit do nejbližší pobočky a stát ve frontě s dalšími klienty. Vše vyřídíte pohodlně z domova.

Sjednání Ferratum půjčky je skutečně velmi jednoduché. Na webových stránkách zvolíte částku, délku půjčky a vyplníte zbývající potřebné údaje. Následně na Váš mobilní telefon přijde SMS zpráva o případném schválení či zamítnutí vaší půjčky. Pokud žádost odesíláte v pracovní den, SMS přijde do 10 minut od odeslání. Peníze Vám budou zaslány poštovní poukázkou nebo na bankovní účet. Zároveň přijdou fakturační údaje ke splacení půjčky.

V případě, že žádáte u společnosti Ferratum o půjčku poprvé, zavolá Vám pracovník banky a ověří Vámi zadané údaje. Taktéž Vám upřesní způsob zaslání peněz. První půjčku však banka zašle automaticky poštovní poukázkou, tudíž máte peníze do 3 dnů k dispozici. Další půjčky Vám již mohou být poskytnuty na Váš bankovní účet, na který dorazí finanční prostředky během 2 dnů.