Jako dárek k Vánocům tričko s potiskem

Z takzvaných „měkkých“ dárků má většina obdarovaných přímo hrůzu. Bojí se totiž, co pod stromečkem najdou. Ale i měkkým dárkem můžete udělat svým blízkým radost! Obdarujte je originálním tričkem s vlastním potiskem. Tričko s fotografií z dovolené nebo se vzpomínkou na letní grilování potěší jak mužskou populaci, stejně tak i tu dámskou. Dítěti udělá radost tričko s jeho jménem nebo fotografií jeho oblíbeného domácího mazlíčka.

Vytvořit takové tričko můžete v kreatoru na stránce www.vyrobsitricko.cz, který vám umožní vkládat vlastní obrázky či fotografie nebo texty a to na různé druhy triček i dalšího oblečení. Pokud vám přijde tričko jako ohraná záležitost nebo jen neznáte přesnou velikost a netroufáte si ji ani odhadnout, můžete obrázek vložit na čepice, polštářky, zástěry, puzzle, kryty na mobil, zástěry a další věci z naší nabídky.

Teď si říkáte, že nejste na tolik kreativní nebo vás prostě jen nic nenapadá? Pak si můžete vybrat z již nahraných motivů z dílen našich grafiků. Stačí si jen vybrat!