Jaký dárek pro whiskaře?

Oslavenec si rád pochutná na kvalitní whisky a vy pro něj sháníte vhodný dárek? Tohle pití zrovna nebývá součástí běžných dárkových košů, a popravdě, ani se do nich příliš nehodí. Přijít jen s flaškou zase postrádá kreativitu, jak z toho ven?

Whisky do košíčku nepatří

Dobrá, když už tedy víme, že košíček není ideální forma balení, tak co tedy vlastně je? Whisky je pití pro tvrdé nátury, a proto by tak měla být i balena. Bude pro vás překvapením, když řekneme, že bedna? Rozhodně působivější než plastová trapárna s mašličkou.

Kromě super stylové vizáže dárkového balení je navíc doprovázena zážitkem i možností přizpůsobení na míru. Tím zážitkem je páčidlo, které bude muset použít, aby se dostal ke svým dobrotám. Kromě nich tam může najít vzkaz a na samotné Bomba Box bedně potisk, například se svým jménem a věkem.

Obsah whisky boxu

Uvnitř bedny se skrývá spousta dobrot, které si k vybranému pití můžete dopřát. Dřevěný whisky box je složen z kvalitní whisky a podle typu boxu to může být buď Jack Daniels, Grant’s, Jameson nebo Tullamore Dew.

U varianty Double Jack Daniels je jak klasická, tak verze Honey. Mimo to jsou v dárkové bedně originální plecháčky Jack Daniel’s a chutný cider.

A co k tomu zakousnout dobrého? Na zub jsou přiloženy dvě luxusní čokolády Goldkenn s náplní Jack Daniel’s, dále pak pražené arašídy a mix oříšků Pittjes.

Vyberte ten pravý whisky box na www.bombabox.cz.