Koupelna jako prostor pro tradiční i netradiční materiály

Je samozřejmé, že při zařizování nebo rekonstrukci koupelny klademe ty nejvyšší nároky na koupelnové vybavení. Mělo by splňovat jak nároky na snadnou údržbu, tak na design. Čistotu celého prostoru koupelny podtrhneme správně zvolenými materiály a tvarem. Jako výborný materiál, který je používaný v oboru sanitární techniky už po dlouhá léta, se osvědčila keramika. Je skvěle odolná vůči čisticím prostředkům a tím se prodlužuje její životnost. Také je oblíbená kvůli své pořizovací ceně.

Dejte šanci moderním materiálům

Moderní doba si vyžaduje i moderní úpravy interiérů bytů a domů včetně koupelen. Vždy se snažíme vše podřizovat moderním trendům, které jsou spojené i se zařízením naší domácnosti. Pokud jako inspiraci využijete internet, nebo se půjdete přímo podívat do některého z koupelnových studií, určitě narazíte na učiněné luxusní skvosty.

Jaké jsou novinky na trhu?

V oblibě jsou například umyvadla z tvrzeného skla nebo nerezu. V tomto případě je ale nutné pomyslet na složitější údržbu, neboť každá kapka vody je na tomto materiálu viditelná. Rozhodli jste se, že si zařídíte koupelnu ve své oblíbené barvě? Ani to nemusí být problém. Novinkou jsou vodovodní baterie, které jsou podsvícené barevnými LED světly. Můžete se tak umýt v červené, zelené, žluté, nebo růžové vodě. Správně zvolenými doplňky a úložnými prostory docílíte toho, že vaše koupelna bude vypadat velmi luxusně, ale ne příliš vyzdobeně. Zároveň se skvěle hodí i pro sprchové kouty.

Kde hledat a nakoupit?

Pokud si nevíte rady se zařízením koupelny, je vhodné svěřit svůj problém odborníkům. Profesionální přístup a zkušenosti v oboru koupelnového vybavení má společnost INPO® CZ, s. r. o. Na internetových stránkách této firmy naleznete více než 2000 produktů vybavení koupelen za výhodné ceny. Zboží je tříděno podle základních kategorií a také podle výrobců, což výrazně usnadní váš výběr a rozhodování. V nabídce naleznete například kamenná umyvadla. Přitažlivý design a funkčnost těchto výrobků splňuje nároky moderního bydlení. Uklidňující textura přírodního kamene dodává interiéru potřebnou originalitu.