Mateřská školka Praha

Blíží se konec prázdnin a hledáte vhodnou mateřskou školku pro své děti? Upřednostňujete individuální přístup, pestré aktivity, dostatek pohybu a komplexní vzdělávání? Pak je pro Vás ideální volbou LUPÁČEK – mateřská školka Praha. Najdete nás na Praze 4 v Modřanech v ulici Kloboukova 1256/27. Přijďte se k nám kdykoliv podívat!

Jaká je naše mateřská školka v Praze?
LUPÁČEK je soukromou mateřskou školkou v Praze, která nabízí péči dětem ve věku od 1 roku do 7 let. Součástí naší školky jsou také jesličky. K dispozici máme celý rodinný dům se zahradou, kde si děti mohou v případě hezkého počasí hrát. Pro děti připravuje pestrý denní program s řadou aktivit. Jsme tu pro Vás každý pracovní den od půl osmé do osmnácti hodin. Nabízíme Vám také individuální hlídání dětí přímo u Vás doma. Pro bližší informace nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Mateřská školka Praha LUPÁČEK
Zajímá Vás, co byste měli dětem přibalit do batůžku? Chtěli byste se o LUPÁČKU dozvědět více informací a prohlédnout si pestrou fotogalerii? Není nic snazšího, než navštívit naše webové stránky lupacek.cz! Mateřská školka Praha LUPÁČEK má pro Vás také připravenu online přihlášku, kterou rovněž najdete na našem webu. V naší soukromé mateřské školce se těšíme na nové kamarádky a kamarády!