Nabízíme levná krbová kamna!

Nabízíme široký výběr levných krbových kamen za skvělé ceny. Díky krbových kamnům vytopíte vaši domácnost ekonomicky! Tyto kamna jsou prostorově nenáročná, ale o to více účinná! Propracovaný design krbových kamen přináší do našich domovů teplo a útulno.

krbová kamna

Nabízíme široký výběr krbových kamen

Nabízíme široký výběr levných krbových kamen za skvělé ceny. Díky krbových kamnům vytopíte vaši domácnost ekonomicky! Tyto kamna jsou prostorově nenáročná, ale o to více účinná! Propracovaný design krbových kamen přináší do našich domovů nejen teplo a útulno. V široké nabídce naleznete kompletní informace o výkonu krbových kamen, tepelné účinnosti spolu s vyčíslenou topnou plochou. K důležitých informacím rovněž patří údaj o možném rozměru polon, které se dají do krbových kamen vložit.

Teplo do vašich domovů

Velkou výhodou krbových kamen je ekologické využití. Tyto kamna vynikají vysokým výkonem a jednoduchou obsluhou, která vás velmi rychle zahřejí v každém interiéru. Krbová kamna jsou navržena s velkými dvířky, která navozují příjemný pocit a umožňují nám nádherný pohled na oheň. Chcete-li v zimě si krásně vytopit dům nebo chatu, krbová kamna jsou výborným řešením! Firma BUNEK s.r.o. nabízí okolo 15 000 položek železářského sortimentu a domácích potřeb na prodejní ploše 530m². Našim cílem je již od počátku činnosti osobní přístup k zákazníkovi, odborná znalost prodávaného sortimentu a slušné jednání. Obchodní činnost firmy BUNEK s.r.o. začala již v roce 1991. Od roku 1992 vystupuje jako obchodní sdružení dvou podnikatelů BUNEK, jejich činnost je zaměřena především na nákup a prodej železářského sortimentu a potřeb pro domácnost. V druhé polovině devadesátých let se firma stěhuje do nových prostor, kde rozšiřuje sortiment hlavně o kotle, kamna, krby na pevná paliva.