Napájecí zdroje MEAN WELL z DENCOP LIGHTING

MEAN WELL patří ke světové špičce v oblasti výroby a prodejním servisu napájecích zdrojů.

Společnost MEAN WELL ENTERPRISES CO., LTD. byla založena již v roce 1982 jako dodavatel napájecích zdrojů pro Apple, později IBM. Již v roce 1994 získala ISO9001 pro výrobu napájecích zdrojů pro elektrotechnický průmysl. Společnost MEAN WELL provozuje pět finančně nezávislých, ale spolupracujících společností na Tchaj-wanu, v Číně, USA a Evropě. V roce 2006 byla zřízena prodejní centrála v Nizozemí aby poskytovala rychlé služby pro zákazníky z celého světa.

MEAN WELL je nejen úspěšný výrobce (2012 získal produkt HVG(C)-150 Series cenu za inovaci TAITRONICS Technology) ale má také propracovaný distribuční servis.

Naše společnost DENCOP LIGHTING spol. s r.o. se stala oficiálním partnerem společnosti MEAN WELL. Našim zákazníkům dodáváme veškerý sortiment této značky. V centrále Zlín držíme skladem několik set položek, zaměřujeme se zejména na nejžádanější řady LPV, CLG a HLG.

Naším cílem je nabízet široký sortiment a zajímavé ceny pro velkoodběratele i maloobchod, specializované eshopy, montážní firmy, servisní střediska a firmy zabývající se komplexními dodávkami elektrozařízení. Samozřejmostí v rámci dodávky je také technické poradenství, naši zaměstnanci Vám mohou poskytnout své zkušenosti a znalosti z oblasti instalací.

Vybrali jsme si MEAN WELL, protože představuje značku spolehlivosti.

Pro zpracování cenové nabídky nás neváhejte kontaktovat, tel.+420 577104 509, info@czech-meanwell.eu