Nestárnoucí a bezúdržbová střecha

Pokud hledáte bezúdržbovou a zároveň nestárnoucí střešní krytinu, máme pro vás tip.

Stavíte-li nový nebo rekonstruujete starý dům a nejste zrovna kutilský typ, který by svou nemovitost neustále udržoval, opravoval a inovoval, měli byste si pořídit bezúdržbovou střešní krytinu, která bude i po 20 letech vypadat pořád stejně.

Říkáte, že taková neexistuje? Pletete se. Společnost Capacco spol. s. r. o. totiž již před téměř 20 lety přišla na trh s novinkou v oblasti střešních krytin. Z recyklovaných plastů kabelových izolantů totiž vyrobila originální střešní krytinu s naprosto jedinečnými vlastnostmi. Plastová krytina Capacco je totiž nerozbitná, tvárná, přizpůsobivá, lehká, cenově dostupná, ekologická, kvalitní a stálobarevná. Mezi její obrovské výhody patří naprostá bezúdržbovost, dlouhá životnost a bezkonkurenční poměr cena/kvalita.

Důkazem, že se jedná o skutečně kvalitní produkt, o který se nebudete muset nikdy starat, a přesto bude vypadat jako nový, je nespočet dobrých referencí. Ty získala střešní krytina jak od svých majitelů, tak pokrývačů, kteří s ní dlouhodobě pracují. Kvalitu produktu potvrzuje také 20letá záruka na materiál a předpokládaná životnost nejméně 40 let. Ta byla stanovena na základě dlouholetých zkušeností společnosti Capacco spol. s. r. o., která se věnuje zpracování plastu již skoro dvě desítky let, a proto dokonale zná jeho vlastnosti a chování. Firma navíc podrobila krytinu řadě testů zaměřených na ověření její kvality při dlouhodobějším použití.

Chcete-li i vy levnou, aby vaše krytina byla krásná a absolutně bezúdržbová, navíc dokonale imitující břidlici, jejíž kvalita je léty a zkušenostmi prověřena, navštivte webové stránky www.capacco.cz, kde se o produktu dozvíte více. Zároveň zde naleznete přehled o všech činnostech společnosti. Doporučujeme navštívit sekci Aktuality, kde se dočtete o zkušenostech majitelů plastové krytiny, nebo Galerii, která obsahuje fotky objektů se střechou Capacco. Nechte se zde tedy inspirovat a staňte se majiteli jedinečné krytiny, o kterou se nebudete muset starat, a přesto bude vypadat stále jako nová.