Použití aromalamp u vodní dýmky

I na našem trhu se již objevily vodní dýmky, které se hodí hlavně k navození velice příjemné atmosféry při popíjení lahodného čaje. Jejich však několik různých druhů a tvarů. Nabízeny jsou samozřejmě i v mnoha barevných variantách.

Prioritní před samotnou koupí dýmky je, abyste si řádně rozmysleli, k čemu dané vodní dýmky budete využívat. Pro posezení s přáteli je lepší volit dýmky větších rozměrů s více šlahouny, které slouží k samotnému kouření. Pro cestování je pak naopak vhodnější malá dýmka, která se lehce vejde do příručního zavazadla.

Pro navození té pravé a správné atmosféry při popíjení čaje doporučuje si zapálit i nejrůznější aromalampy. Jestliže ještě žádnou nemáte, můžete si jí u nás objednat. Nabízíme vám různé tvary tak, aby se vám co nejlépe hodily do vašeho interiéru.

K úplné dokonalosti pak již postačí vybrat ten nejvhodnější čaj, který se u vodních dýmek konzumuje. Chcete-li zvolit jemnější čaj, měli byste vybrat bílý čaj. Na trhu jich je více. Velice chutný je ale třeba bílý čaj Show mee, který v minulosti mohl pít pouze čínský císař. I proto ho můžete sehnat i pod názvem císařský čaj.

Bílý čaj, který by vám mohl také chutnat, se nazývá Pai Mu Tan. Velkou předností tohoto bílého čaje je zejména jeho schopnost odvádět toxické látky z těla. Svým přátelům však můžete, nabídnou nejen bílý čaj, ale třeba kvetoucí čaj nebo dokonce jeden z mnoha černých a zelených čajů. Na našem serveru nejdete i spoustu ochucených tabáků do dýmky.